Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Brzezice - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Jabłonna

Jabłonna(Brzezice + 20 km)

1 290 000 zł210 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom 210 m pod Lublinem | Jabłonna Majątek | Przestrzeń i funkcjonalność Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 210 m (162 m powierzchni użytkowej) , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Mełgiew

Mełgiew(Brzezice + 12 km)

2 099 000 zł367,25 m² 5 715,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 775 m²

Nowoczesny piętrowy dom zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia, który łączy rzadko spotykany metraż, spokojną lokalizację dając jednocześnie możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Lublin

Sławin,Lublin(Brzezice + 25 km)

1 180 000 zł124 m² 9 516,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Natalin Na sprzedaż komfortowy lokal w budynku dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Rataja

Lublin(Brzezice + 25 km)

720 000 zł178 m² 4 044,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość w Lubinie na ul. Rataja. Dom w zabudowie bliźniaczej (dotyczy lewego segmentu). Dom wybudowany w 2010r. stan deweloperski o powierzchni 178m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Świdniczek

Świdniczek(Brzezice + 21 km)

1 050 000 zł179,55 m² 5 847,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż - dom, połówka bliźniaka o powierzchni całkowitej 179 m2, na działce o pow. 1500 m2 w miejscowości Świdniczek okolice Borka. Na nieruchomość składają się: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin(Brzezice + 25 km)

1 990 000 zł221,10 m² 9 000,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

Elegancki dom wolnostojący z wyjątkowym, zadbanym ogrodem i garażem Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o rezydencjonalnym charakterze wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lublin

Za Cukrownią,Lublin(Brzezice + 25 km)

129 000 zł312 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:312 m²

Szukasz miejsca z charakterem, gdzie Twoja wizja architektoniczna może stać się rzeczywistością? Prezentujemy nieruchomość, która dla jednych jest wyzwaniem, a dla drugich idealnym projektem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Dziesiąta,Lublin(Brzezice + 25 km)

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:479 m²

Dom w zabudowie wolnostojącej Budynek: - 200 m 2 pow. całkowitej - 170 m 2 powierzchni użytkowej - parter: salon, kuchnia, jadalnia, gabinet, łazienka z kabiną prysznicową, hall,.